CODLEA F-ESTIVAL


Data și ora:
Gazdă:
Strada Pieții, Codlea 505100, Romania

Despre

„CODLEA F-ESTIVAL” reprezintă un eveniment în care se vor regăsi: proiecții de filme pentru copii, ateliere de creație, expoziții, muzică și dans. Invitați speciali: Ozana Barabancea, Ionuț Langa Lino Goden, Adda&Band.
Programul evenimentului este următorul: 
Vineri 20 august 2021

18:00–19:30 Proiecție film copii – Casa de Cultură

20:30–21:00 Recital RĂZVAN PĂUN – Curtea Școlii Germane

21:00-22:00 Recital OZANA BARABANCEA – Curtea Școlii Germane

.................................................................................................................

18:00–20:00 Atelier de Creație PETRICĂ BUHNICI – Promenadă

18:00-21:00 Expoziție aer liber – În față la muzeu

.................................................................................................................

Sâmbătă 21 august 2021

15:00-16:15  Proiecție film copii – Casa de Cultură

16:15-16:45 Concert FANFARA ROMÂNĂ CODLEA - Promenadă

16:45-17:00 Recital MARA CĂLIN - Curtea Școlii Germane

17:00-17:30 Trupa de dansuri grecești - Curtea Școlii Germane

17:30-18:00 Recital LORENA ȘI RADU ADAM - Curtea Școlii Germane

18:00-18:30 TARAFUL ANSAMBLULUI DORULEȚUL Ghimbav – Curtea Școlii Germane

18:30-19:00 Recital RODICA STAN - Curtea Școlii Germane

19:00-19:30 Ansamblul Folcloric MĂGURA Codlea - Curtea Școlii Germane

 

19:30-20:30 Recital IONUȚ Langa - Curtea Școlii Germane

.................................................................................................................

18:00-20:00 Atelier de Creație PETRICĂ BUHNICI – Promenadă

18:00-21:00 Expoziție aer liber – În față la muzeu

 

Duminică 22 august 2021

15:00-16:30  Proiecție film copii – Casa de Cultură

16:30-16:40 Dansuri moderne LET-S DANCE KIDS - Curtea Școlii Germane

16:40-16:50 Street dance ANTURAJ DANCE CENTER - Curtea Școlii Germane

16:50-17:20 Recital grupul AMA - Curtea Școlii Germane

17:20-17:35 Recital MIRUNA RACOȚIA - Curtea Școlii Germane

17:35-17:50 Recital ALEXIA SCHIOPU - Curtea Școlii Germane

17:50-18:20 Recital CORINA ȘI GEORGE NICA - Curtea Școlii Germane

18:20-19:10 Recital BARTY – Curtea Școlii Germane

19:10-19:30 Recital ALEXXA - Curtea Școlii Germane

19:30-20:15 Recital LINO GOLDEN - Curtea Școlii Germane

20:15-21:00 Recital ADDA&BAND - Curtea Școlii Germane

21:00-21:15 HYPNOSIS FIRE SHOW - Promenadă

21:15-21:30 LASER SHOW – Promenadă 

.................................................................................................................

 

 

17:00-21:00 ASOCIAȚIA PE PICIOROANGE SIBIU – Promenadă

17:00-21:00 ASOCIAȚIA CETATEA NEAGRĂ - Promenadă

18:00-20:00 Atelier de Creație PETRICĂ BUHNICI – Promenadă

18:00-21:00 Expoziție aer liber – În față la muzeu

.................................................................................................................

 

Alte sugestii

eveniment de grup
VIDEO
29 Iul
Saptamana Haferland, 2022
Festival
Începe la 10:00  |  Bunești 507035, Romania
30 Mai
ORA DE TEATRU
Teatru  |  Teatru pentru copii
Începe la 09:00  |  Strada Principală 37, Cața 507040, Romania
4 Iun
Brasov Marathon 2022
Sport
Începe la 06:00  |  Piața Sfatului, Brașov, Romania
8 Iun
Spectacol de Magie și Umor
Teatru
Începe la 09:00  |  Strada Principală 37, Cața 507040, Romania
Vezi mai multe evenimente