Program luna aprilie


Data și ora:
Gazdă:

Piața Teatrului 1, Brașov 500092, România

Despre

Program luna aprilie

5 APRILIE 2019
Ora 19.00 –Moartea accidentală a unui anarhist - de Dario Fo
Regia artistică: Claudiu Goga, Scenografia: Luana Drăgoiescu
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

6 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Fanteziile sexuale ale soţului meu aproape că m-au înnebunit - de John Tobias
Regia artistică: Puiu Şerban, Scenografia: Mihai Mădescu
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

7 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Prins în plasă - de Ray Cooney
Regia artistică: Cristian Ioan, Scenografia: Alexandra Dumitru
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

10 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Grădinile groazei - de Daniel CALL
Regia artistică: Dan Vasile, Scenografia: Ivan Cristian
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Studio Stela Popescu

11 APRILIE 2019
Ora 19.00 – 20 de minute cu îngerul - de Alexandr Vampilov
Regia artistică: Răzvan Marinescu, Scenografia: Mirona Faloba
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Studio Stela Popescu

12 APRILIE 2019
Ora 18.00 – Trei femei înalte - de Edward Albee
Regia artistică: Sânziana Stoican, Scenografia: Valentin Vârlan
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Studio Stela Popescu

13 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Prins în plasă - de Ray Cooney
Regia artistică: Cristian Ioan, Scenografia: Alexandra Dumitru
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

14 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Un cuplu ciudat - de Neil Simon
Regia artistică: Adrian Iclenzan, Decorul: Mihai Mădescu
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

17 APRILIE 2019
Ora 10.00 – D’ale lui Nenea Iancu - de I.L. Caragiale
Regia artistică: Mihai Manolescu, Scenografia: Luana Drăgoiescu
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

17 APRILIE 2019
Ora 12.00 – D’ale lui Nenea Iancu - de I.L. Caragiale
Regia artistică: Mihai Manolescu, Scenografia: Luana Drăgoiescu
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

17 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Ea și numai ea - de Andrei Ivanov
Regia artistică: Radu Ghilaș, Scenografia: Andreea Felciuc
Teatrul „Sică Alexandrescu" Sala Studio Stela Popescu

18 APRILIE 2019
Ora 10.00 – D’ale lui Nenea Iancu - de I.L. Caragiale
Regia artistică: Mihai Manolescu, Scenografia: Luana Drăgoiescu
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

18 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Ea și numai ea - de Andrei Ivanov
Regia artistică: Radu Ghilaș, Scenografia: Andreea Felciuc
Teatrul „Sică Alexandrescu" Sala Studio Stela Popescu

19 APRILIE 2019
Ora 19.00 –Moartea accidentală a unui anarhist - de Dario Fo
Regia artistică: Claudiu Goga, Scenografia: Luana Drăgoiescu
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

20 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Mincinosul - de Carlo Goldoni
Regia artistică: Vasile Nedelcu, Scenografia: Andra Bădulescu Vișniec
Teatrul „Sică Alexandrescu" Sala Mare

21 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Aventura, Adaptare după „Somnoroasa aventura” - de Teodor Mazilu
Regia artistică: Dominic Dembinski, Scenografia: Rodica Garștea
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Mare

24 APRILIE 2019
Ora 19.00 – Trei femei înalte - de Edward Albee
Regia artistică: Sânziana Stoican, Scenografia: Valentin Vârlan
Teatrul „Sică Alexandrescu" Braşov - Sala Studio Stela Popescu

Fotografii